MOTOŠTRBEK
predaj motocyklového príslušenstva

Firma MOTOŠTRBEK bola založená v roku 2006 samotným motocyklovým pretekárom Jaroslavom Štrbekom. MOTOŠTRBEK sa zaoberá predajom motocyklového príslušenstva, z väčšej časti pre OFF-ROAD  motocykle. Na začiatku nášho fungovania sme mali v ponuke iba malé množstvo motocyklového príslušenstva s obmedzeným výberom svetových motocyklových značiek. Neustále sa však snažíme rozširovať náš sortiment o nové značky. V súčastnosti máme k dispozícii značky celosvetových výrobcov a to hlavne Moto-Master, Cross-X Racing a ZAP TechniX, ktorých sme výhradným dovozcom už niekoľko rokov. Ďalej ponúkame aj značky RTECH, SIDI, THOR, SCOTT, HIFLOFILTRO, BEL-RAY, ČZ Chains, NGK, REKLUSE, DUNLOP, METZELLER, PIRELLI, KABAT, S-Line, ATHENA, SKF, ALL BALLS, BOLT, TUBLISS, LEATT, RENTHAL a mnoho ďalších. Širokým sortimentom vybraných kvalitných značiek vieme obslúžiť veľké spektrum aj najnáročnejších zákazníkov od detských pretekárov, hobby jazdcov až po profesionálnych jazdcov.

 

Väčšiu časť produktov máme skladom, čím zabezpečuje rýchle vybavenie objednávok motocyklového príslušenstva. Objednaný tovar doručujeme do 24 hodín súkromnou kuriérskou prepravnou službou. Kamenná predajňa MOTOŠTRBEK sa nachádza v Považskej Bystrici na sídlisku SNP 1460 asi 200m od hypermarketu Tesco. V našej kamennej predajni si môžete osobne odskúšať motocyklovú výstroj, s ktorou Vám odborne a ochotne poradíme.

 

Náš sortiment osobne testujeme od prvého dňa založenia firmy MOTOŠTRBEK na motocyklových podujatiach Medzinárodných Majstrovstvách Slovenskej Republiky, ale aj na Európskych a svetových podujatiach, ktorých hlavným predstaviteľom je práve samotný majiteľ firmy Jaroslav Štrbek. Tieto značky testujú aj jazdci svetových kvalít ako je náš Štefan Svitko, Antonio Cairoli, Ryan Dungey, Pauls Jonass, Matthias Walkner, Kevin Strijbos, Arminas Jasikonis, Ken de Dycker a mnoho ďalších zvučných mien. O kvalite našich produktov svedčí aj niekoľko násobné dosiahnutie majstrovských titulov samotného majiteľa firmy a jeho tímu.

 

Firma MOTOŠTRBEK má v ponuke viacero zľavových programov pre tímy a servisy, ale poskytuje aj zľavy pre veľkoobchodníkov.